Янгиликлар

Ўзбекистон Кубоги: 1/16 финалга тайинланган комиссарлар рўйхати

13.04.2018 15:42 | Ўзбекистон кубоги

 

 

15 ва 16 апрель кунлари Ўзбекистон Кубогининг бир ўйиндан иборат 1/16 финал учрашувлари бўлиб ўтади. Мазкур ўйинларни бошқариб борувчи ҳакамлар ва назоратчилар номи эълон қилинган эди. Энди  масъул этиб белгиланган комиссарлар номи ҳам маълум бўлди.

 

 

15 апрель (якшанба)

“Машъал” – “Истиқлол”

Ҳакамлар: Р.Лутфуллин (Тошкент), Р.Самандаров (Навоий), О.Жумаев (Навоий), К.Расулов (Қарши).

Назоратчи – Р.Айтеков (Тошкент).

Комиссар – С.Қудратуллаев.

 

“Локомотив-БФК” – “Сурхон”

Ҳакамлар: А.Нажафалиев (Тошкент), А.Абдуллаев (Тошкент), Б.Шавкатов (Тошкент), Д.Акмалов (Тошкент).

Назоратчи – Э.Мусаев (Самарқанд).

Комиссар – Р.Толипжонов.

 

“Хотира-79” – “Динамо”

Ҳакамлар: О.Тўйчибоев (Фарғона), Ш.Аъзамов (Фарғона), Р.Кападзе (Фарғона), И.Носиров (Наманган).

Назоратчи – А.Клепиков (Тошкент).

Комиссар – А.Фролов.

 

“Сўғдиёна” – “Металлург”

Ҳакамлар: Ж.Мухторов (Тошкент), Р.Серазетдинов (Тошкент), С.Еремеев (Тошкент), М.Турдиев (Жиззах).

Назоратчи – А.Арутюнов (Тошкент).

Комиссар -  Б.Намозов.

 

“Зомин” – “Қўқон-1912”

Ҳакамлар: И.Ибрагимов (Нукус), Б.Канназаров (Нукус), Ж.Сарсенов (Нукус), Ш.Файзиев (Жиззах).

Назоратчи – С.Нажафалиев (Тошкент).

Комиссар – Б.Орипов.

 

“Андижон” – “Навбаҳор”

Ҳакамлар: А.Шукуруллаев (Тошкент), Р.Шояхметов (Тошкент), Н.Афиногенов (Тошкент), Т.Тўхтасинов (Андижон).

Назоратчи – А.Хотамов (Тошкент).

Комиссар – М.Саидқосимов.

 

“Шердор” – “Хоразм”

Ҳакамлар: Ш.Насибуллаев (Наманган), Р.Фозилов (Наманган), М.Нехочин (Наманган), С.Ҳакимов (Самарқанд).

Назоратчи – А.Тамбовцев (Тошкент).

Комиссар – Б.Ҳайдаров.

 

АГМК – “Норин”

Ҳакамлар: Ф.Норсафаров (Қарши), А.Калинин (Қарши), Ф.Усмонов (Қарши), Д.Жалимов (Нукус).

Назоратчи – Б.Тоғаев (Тошкент).

Комиссар – Р.Черников.

 

 16 апрель (душанба)

“Орол” – “Ғиждувон”

Ҳакамлар: Н.Қосимов (Қарши), Ш.Йўлдошев (Гулистон), М.Файзуллаев (Жиззах), Д.Искандеров (Нукус).

Назоратчи – Х.Мухторов (Самарқанд).

Комиссар – З.Акрамов.

 

“Ифтихор” – “Ёзёвон”

Ҳакамлар: А.Раҳимов (Андижон), З.Абдураҳмонов (Андижон), А.Маражабов (Андижон), О.Тўйчибоев (Фарғона).

Назоратчи – Ф.Ҳасанов (Наманган).

 Комисар – А.Фролов.

 

“Шўртан” – “Нефтчи”

Ҳакамлар: Д.Каримов (Тошкент), Б.Бахромов (Тошкент), Ҳ.Баҳодиров (Тошкент), Ф.Норсафаров (Қарши).

Назоратчи – А.Попов (Тошкент).

Комиссар – Л.Қўчқоров.

 

“Қизилқум” – “Бухоро”

Ҳакамлар: О.Толибжонов (Тошкент), Т.Галеев (Тошкент), А.Сидоров (Тошкент), З.Қодиров (Навоий).

Назоратчи – Д.Роман (Тошкент).  

Комиссар – У.Умаров.