Янгиликлар / ПФЛ

Аёллар футболи: 3-турга комиссарлар тайинланди

13.04.2018 11:32 | ПФЛ

 

17 апрель куни бўлиб ўтадиган аёллар жамоалари ўртасидаги мамлакат чемпионатининг 3-тур ўйинларини  бошқариб борувчи ҳакамлар ва назоратчилар номини эълон қилгандик.  Мазкур ўйинларга бириктирилган комиссарлар номлари ҳам маълум бўлди:

 

3-тур, 17 апрель (сешанба)

“Қўқон-1912” – “Андижанка”

Ҳакамлар: Г.Жўраев (Наманган), Э.Турсунов (Наманган), И.Носиров (Наманган), Ш.Аъшамов (Фарғона).

Назоратчи – Ш.Бозоров (Наманган).

Комиссар – М.Садик-Ахунов.

 

“Сўғдиёна” – “Қизилқум”

Ҳакамлар: Д.Акмалов (Тошкент), Д.Раҳмонов (Гулистон), Ш.Камаров (Самарқанд), Ш.Файзиев (Жиззах).

Назоратчи – Р.Қоратоев (Тошкент вил.).

Комиссар – Б.Намозов.

 

“Локомотив” – “Бухоро”

 Ҳакамлар: Р.Каримов (Тошкент), Х.Ўролов (Тошкент вил.), О.Умаров (Тошкент вил.), А.Асимов (Тошкент).

Назоратчи – В.Нажафалиев (Тошкент)

Комиссар – Р.Толипжонов.

 

“Металлург” - АГМК

Ҳакамлар: Х.Жумаев (Қарши), З.Рахматов (Қарши), К.Середа (Бухоро), И.Жўраев (Тошкент вил.).

Назоратчи – Э.Орипов (Фарғона).

Комиссар – А.Файзиев.

 

“Бунёдкор” – “Пахтакор”

Ҳакамлар: А.Худойберганов (Тошкент), Ш.Қаюмов (Жиззах), Ғ.Самандаров (Навоий), А.Шукуруллаев (Тошкент).

Назоратчи – Н.Рўзимов (Тошкент).

Комиссар – Р.Черников.

 

“Нефтчи” – “Севинч”

Ҳакамлар: Ш.Насибуллаев (Наманган), О.Каллахўжаев (Тошкент), Х.Эркинов (Тошкент), Р.Кападзе (Фарғона).

Назоратчи – Ш.Ҳакимов (Андижон).

Комиссар – Ж.Рахматуллаев.

 

“Навбаҳор” – “Шўртан”

Ҳакамлар: Т.Тўхтасинов (Андижон), А.Абдураимов (Андижон), К.Ҳусанов (Тошкент вил.), М.Нехочин (Наманган).

Назоратчи – С.Зайлобиддинов (Фарғона).

 

Комиссар – А.Фролов.

Жамоа Ў Т-Н О
1 Пахтакор 22 36-12 47
2 Локомотив 22 35-21 40
3 Бунёдкор 22 35-26 40
4 Навбаҳор 22 29-18 37
5 Металлург 22 24-29 33
6 Бухоро 22 23-28 32
7 Қўқон-1912 22 21-20 28
8 АГМК 22 26-28 26
9 Насаф 22 21-28 26
10 Қизилқум 22 20-29 23
11 Сўғдиёна 22 17-32 17
12 Нефтчи 22 12-28 15

Тўпурарлар

Футболчи Гол
1 Исмоил Гонсалвеш 12
2 Жавлон Иброхимов 10
3 Тиаго Безерра 10
4 Марат Бикмаев 9
5 Йован Жокич 8
6 Холмуҳаммедов Мурод 8
7 Зохид Абдуллаев 7
8 Элгужа Григалашвили 7
9 Сардор Рашидов 6
10 Исломбек Исоқжонов 6