14-tur
08.08.2021 (YSH, 20:00)
Qo‘qon-1912
-
Turon
-
14-tur
08.08.2021 (YSH, 20:00)
So‘g‘diyona
-
Navbahor
-
14-tur
07.08.2021 (SHN, 20:00)
Andijon
-
Qizilqum
-
14-tur
07.08.2021 (SHN, 20:00)
Metallurg
-
Surxon
-
14-tur
07.08.2021 (SHN, 20:00)
Lokomotiv
-
AGMK
-
14-tur
06.08.2021 (JU, 20:00)
Paxtakor
-
Nasaf
-
14-tur
06.08.2021 (JU, 20:00)
Mash’al
-
Bunyodkor
-
13-tur
01.08.2021 (YSH, 20:00)
Metallurg
1
Qizilqum
2
13-tur
01.08.2021 (YSH, 20:00)
Qo‘qon-1912
1
Navbahor
2
13-tur
31.07.2021 (SHN, 20:00)
Paxtakor
1
Bunyodkor
0
13-tur
31.07.2021 (SHN, 20:00)
So‘g‘diyona
0
AGMK
0
13-tur
31.07.2021 (SHN, 20:00)
Andijon
1
Turon
1
13-tur
30.07.2021 (JU, 20:00)
Mash’al
2
Surxon
1
13-tur
30.07.2021 (JU, 00:00)
Lokomotiv
2
Nasaf
0
8-tur
09.07.2021 (JU, 20:00)
Nasaf
1
Mash’al
0
12-tur
04.07.2021 (YSH, 20:00)
Surxon
1
Bunyodkor
5
12-tur
04.07.2021 (YSH, 20:00)
Paxtakor
2
Lokomotiv
1
12-tur
04.07.2021 (YSH, 20:00)
Nasaf
1
So‘g‘diyona
0
12-tur
03.07.2021 (SHN, 20:00)
AGMK
2
Qo‘qon-1912
1
12-tur
03.07.2021 (SHN, 20:00)
Navbahor
0
Andijon
1
1/8 final
20.08.2021 (JU, 00:00)
So‘g‘diyona
-
Lokomotiv
-
1/8 final
20.08.2021 (JU, 00:00)
Bunyodkor
-
Navbahor
-
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 00:00)
AGMK
-
Neftchi
-
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 00:00)
Paxtakor
-
Turon
-
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 00:00)
Nasaf
-
Metallurg
-
1/8 final
18.08.2021 (CH, 00:00)
Surxon
-
Mash’al
-
1/8 final
18.08.2021 (CH, 00:00)
Sho‘rtan
-
Qizilqum
-
1/8 final
18.08.2021 (CH, 00:00)
Dinamo
-
Olimpik
-
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangiyer
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
14-tur
29.08.2021 (YSH, 00:00)
Xorazm
-
Neftchi
-
14-tur
05.08.2021 (PSH, 17:30)
Sho‘rtan
-
Dinamo
-
14-tur
04.08.2021 (CH, 17:30)
Yangiyer
2
Olimpik
0
13-tur
27.06.2021 (YSH, 20:00)
Neftchi
4
Aral Samali
0
13-tur
27.06.2021 (YSH, 19:00)
Dinamo
4
Xorazm
3
13-tur
27.06.2021 (YSH, 18:00)
Olimpik
5
Sho‘rtan
0
13-tur
27.06.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
3
Yangiyer
0
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Sho‘rtan
2
Xorazm
1
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Yangiyer
2
Oqtepa
1
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:30)
Aral Samali
2
Dinamo
1
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
Buxoro
0
Olimpik
1
11-tur
13.06.2021 (YSH, 20:00)
Neftchi
2
Yangiyer
0
11-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Xorazm
1
Aral Samali
1
11-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Oqtepa
0
Olimpik
2
11-tur
12.06.2021 (SHN, 00:00)
Buxoro
3
Sho‘rtan
0
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Sho‘rtan
0
Aral Samali
1
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Olimpik
3
Neftchi
0
10-tur
07.06.2021 (DU, 18:00)
Yangiyer
1
Dinamo
2
10-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
3
Oqtepa
3
9-tur
03.06.2021 (PSH, 18:00)
Olimpik
1
Dinamo
2
12-tur
08.08.2021 (YSH, 00:00)
G‘ijduvon
-
Navbahor Farm
-
12-tur
08.08.2021 (YSH, 00:00)
Zomin
-
Paxtakor-79
-
12-tur
08.08.2021 (YSH, 00:00)
Lochin
-
Chig‘atoy
-
12-tur
07.08.2021 (SHN, 00:00)
Lokomotiv-BFK
-
Bunyodkor-Farm
-
12-tur
07.08.2021 (SHN, 00:00)
Jizzax-Bars
-
Neftgazmontaj
-
11-tur
31.07.2021 (SHN, 00:00)
Chig‘atoy
3
Jomboy
3
11-tur
23.06.2021 (CH, 18:30)
Navbahor Farm
2
Lochin
1
11-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
G‘ijduvon
1
Neftgazmontaj
2
11-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
Jizzax-Bars
1
Bunyodkor-Farm
2
11-tur
19.06.2021 (SHN, 17:30)
Lokomotiv-BFK
4
Paxtakor-79
3
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Chig‘atoy
4
Zomin
6
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:00)
Bunyodkor-Farm
0
G‘ijduvon
2
10-tur
13.06.2021 (YSH, 00:00)
Lochin
3
Jomboy
0
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Neftgazmontaj
0
Navbahor Farm
1
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Paxtakor-79
2
Jizzax-Bars
0
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Neftgazmontaj
2
Lochin
2
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Zomin
3
Jomboy
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
Navbahor Farm
1
Bunyodkor-Farm
2
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
G‘ijduvon
4
Paxtakor-79
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 17:30)
Lokomotiv-BFK
4
Chig‘atoy
2

Paxtakor

  • Toshkent
  • 1956
  • Toshkent shahri, Uzbekiston ko‘chasi
  • www.pakhtakor.uz
  • "Paxtakor" markaziy stadioni
Tur Sana Uchrashuv
13-tur 31.07.2021 20:00 Paxtakor 1 : 0 Bunyodkor
12-tur 04.07.2021 20:00 Paxtakor 2 : 1 Lokomotiv
11-tur 27.06.2021 20:00 Surxon 0 : 4 Paxtakor
6-tur 23.06.2021 20:00 Paxtakor 1 : 0 Andijon
10-tur 19.06.2021 20:00 Paxtakor 0 : 0 So‘g‘diyona
9-tur 19.05.2021 19:45 Qizilqum 0 : 1 Paxtakor
8-tur 12.05.2021 18:50 Paxtakor 3 : 0 Qo‘qon-1912
7-tur 06.05.2021 17:00 Turon 1 : 1 Paxtakor
5-tur 07.04.2021 18:30 Navbahor 1 : 2 Paxtakor
4-tur 02.04.2021 18:30 Paxtakor 2 : 1 Metallurg
3-tur 18.03.2021 18:30 AGMK 0 : 3 Paxtakor
2-tur 15.03.2021 18:30 Paxtakor 3 : 0 Mash’al
1-tur 10.03.2021 18:30 Nasaf 2 : 3 Paxtakor
# Futbolchi O'yin Daqiqa Tarkibda Maxsuldorlik Ogohlantirishlar
Bosh Alm Qo'sh Zax Gol(P) O'G To'p Gol+To'p SK 2SK QK
25 Eldorbek Suyunov 13 270 3 10
35 Sanjar Quvvatov 13 900 10 3 3
44 Azizxon Isaqov 0
3 Hojiakbar Alijonov 11 657 8 4 2 1 2 2 2
38 Abdurahim Anorov 0
6 Ibrohimxalil Yo‘ldoshev 13 557 5 2 7 1 2 2 2
15 Egor Krimets 6 342 4 1 1 1 1 1 2 1
23 Sherzod A’zamov 13 975 11 2 2 2
88 Shahzod Azmiddinov 7 10 3 4
34 Farruh Sayfiev 13 1142 13 1 1 2 3 1
5 Anzur Ismoilov 13 983 11 2 2 1
8 Aziz Turg'unboev 13 796 10 7 3 3 2 5 1
18 Hojimat Erkinov 9 400 3 2 5 1 2
7 Odiljon Hamrobekov 1 85 1 1 1
21 Abrorbek Ismoilov 10 649 7 2 3 1 1 4
16 Marlen Chobanov 10 59 3 7
42 Abbosbek Fayzullaev 7 27 4 3
14 Humoyunmirzo Iminov 13 285 3 2 5 5 1
10 Dragan Cheran 12 1046 12 2 8 (4) 2 10 4
17 Dostonbek Hamdamov 1 14 1
19 Sharof Muhitdinov 13 523 5 3 7 1 1 1 2
28 Diyor Xolmatov 11 633 8 7 3 1 1 2
27 Sardor Sobirxo‘jaev 12 1038 12 3 3 3 2
17 Sherzod Temirov 12 390 5 5 1 6 4 4 2
11 Boyan Matich 1 14 1
99 Po'latxo'ja Xoldorxonov 7 45 6 1
Turnir jadvalidagi o'rni
#JamoaO‘G‘DMО
1PaxtakorPaxtakor13112035
2AGMKAGMK1382326
3So‘g‘diyonaSo‘g‘diyona1366124
4NasafNasaf1372423
5QizilqumQizilqum1365223
6BunyodkorBunyodkor1353518
7LokomotivLokomotiv1353518
8NavbahorNavbahor1345417
9MetallurgMetallurg1351716
10Qo‘qon-1912Qo‘qon-19121343615
11Mash’alMash’al1333712
12TuronTuron 131578
13AndijonAndijon132298
14SurxonSurxon132298
So'nggi natijalar
Tur Sana Uchrashuv
13-tur 31.07.2021 20:00 Paxtakor 1 : 0 Bunyodkor
12-tur 04.07.2021 20:00 Paxtakor 2 : 1 Lokomotiv
11-tur 27.06.2021 20:00 Surxon 0 : 4 Paxtakor
6-tur 23.06.2021 20:00 Paxtakor 1 : 0 Andijon
10-tur 19.06.2021 20:00 Paxtakor 0 : 0 So‘g‘diyona
9-tur 19.05.2021 19:45 Qizilqum 0 : 1 Paxtakor
8-tur 12.05.2021 18:50 Paxtakor 3 : 0 Qo‘qon-1912
7-tur 06.05.2021 17:00 Turon 1 : 1 Paxtakor
5-tur 07.04.2021 18:30 Navbahor 1 : 2 Paxtakor
4-tur 02.04.2021 18:30 Paxtakor 2 : 1 Metallurg