14-tur
08.08.2021 (YSH, 20:00)
Qo‘qon-1912
-
Turon
-
14-tur
08.08.2021 (YSH, 20:00)
So‘g‘diyona
-
Navbahor
-
14-tur
07.08.2021 (SHN, 20:00)
Andijon
-
Qizilqum
-
14-tur
07.08.2021 (SHN, 20:00)
Metallurg
-
Surxon
-
14-tur
07.08.2021 (SHN, 20:00)
Lokomotiv
-
AGMK
-
14-tur
06.08.2021 (JU, 20:00)
Paxtakor
-
Nasaf
-
14-tur
06.08.2021 (JU, 20:00)
Mash’al
-
Bunyodkor
-
13-tur
01.08.2021 (YSH, 20:00)
Metallurg
1
Qizilqum
2
13-tur
01.08.2021 (YSH, 20:00)
Qo‘qon-1912
1
Navbahor
2
13-tur
31.07.2021 (SHN, 20:00)
Paxtakor
1
Bunyodkor
0
13-tur
31.07.2021 (SHN, 20:00)
So‘g‘diyona
0
AGMK
0
13-tur
31.07.2021 (SHN, 20:00)
Andijon
1
Turon
1
13-tur
30.07.2021 (JU, 20:00)
Mash’al
2
Surxon
1
13-tur
30.07.2021 (JU, 00:00)
Lokomotiv
2
Nasaf
0
8-tur
09.07.2021 (JU, 20:00)
Nasaf
1
Mash’al
0
12-tur
04.07.2021 (YSH, 20:00)
Surxon
1
Bunyodkor
5
12-tur
04.07.2021 (YSH, 20:00)
Paxtakor
2
Lokomotiv
1
12-tur
04.07.2021 (YSH, 20:00)
Nasaf
1
So‘g‘diyona
0
12-tur
03.07.2021 (SHN, 20:00)
AGMK
2
Qo‘qon-1912
1
12-tur
03.07.2021 (SHN, 20:00)
Navbahor
0
Andijon
1
1/8 final
20.08.2021 (JU, 00:00)
So‘g‘diyona
-
Lokomotiv
-
1/8 final
20.08.2021 (JU, 00:00)
Bunyodkor
-
Navbahor
-
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 00:00)
AGMK
-
Neftchi
-
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 00:00)
Paxtakor
-
Turon
-
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 00:00)
Nasaf
-
Metallurg
-
1/8 final
18.08.2021 (CH, 00:00)
Surxon
-
Mash’al
-
1/8 final
18.08.2021 (CH, 00:00)
Sho‘rtan
-
Qizilqum
-
1/8 final
18.08.2021 (CH, 00:00)
Dinamo
-
Olimpik
-
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Buxoro
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangiyer
0
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
So‘g‘diyona
4
Rubin
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 18:45)
Nasaf
1
Bunyodkor
1
3-tur
28.04.2021 (CH, 17:30)
Aral Samali
1
Lokomotiv
5
3-tur
28.04.2021 (CH, 16:45)
Turon
1
Andijon
0
14-tur
29.08.2021 (YSH, 00:00)
Xorazm
-
Neftchi
-
14-tur
05.08.2021 (PSH, 17:30)
Sho‘rtan
-
Dinamo
-
14-tur
04.08.2021 (CH, 17:30)
Yangiyer
2
Olimpik
0
13-tur
27.06.2021 (YSH, 20:00)
Neftchi
4
Aral Samali
0
13-tur
27.06.2021 (YSH, 19:00)
Dinamo
4
Xorazm
3
13-tur
27.06.2021 (YSH, 18:00)
Olimpik
5
Sho‘rtan
0
13-tur
27.06.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
3
Yangiyer
0
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Sho‘rtan
2
Xorazm
1
12-tur
20.06.2021 (YSH, 18:00)
Yangiyer
2
Oqtepa
1
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:30)
Aral Samali
2
Dinamo
1
12-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
Buxoro
0
Olimpik
1
11-tur
13.06.2021 (YSH, 20:00)
Neftchi
2
Yangiyer
0
11-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Xorazm
1
Aral Samali
1
11-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Oqtepa
0
Olimpik
2
11-tur
12.06.2021 (SHN, 00:00)
Buxoro
3
Sho‘rtan
0
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Sho‘rtan
0
Aral Samali
1
10-tur
08.06.2021 (SE, 18:00)
Olimpik
3
Neftchi
0
10-tur
07.06.2021 (DU, 18:00)
Yangiyer
1
Dinamo
2
10-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Buxoro
3
Oqtepa
3
9-tur
03.06.2021 (PSH, 18:00)
Olimpik
1
Dinamo
2
12-tur
08.08.2021 (YSH, 00:00)
G‘ijduvon
-
Navbahor Farm
-
12-tur
08.08.2021 (YSH, 00:00)
Zomin
-
Paxtakor-79
-
12-tur
08.08.2021 (YSH, 00:00)
Lochin
-
Chig‘atoy
-
12-tur
07.08.2021 (SHN, 00:00)
Lokomotiv-BFK
-
Bunyodkor-Farm
-
12-tur
07.08.2021 (SHN, 00:00)
Jizzax-Bars
-
Neftgazmontaj
-
11-tur
31.07.2021 (SHN, 00:00)
Chig‘atoy
3
Jomboy
3
11-tur
23.06.2021 (CH, 18:30)
Navbahor Farm
2
Lochin
1
11-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
G‘ijduvon
1
Neftgazmontaj
2
11-tur
19.06.2021 (SHN, 18:00)
Jizzax-Bars
1
Bunyodkor-Farm
2
11-tur
19.06.2021 (SHN, 17:30)
Lokomotiv-BFK
4
Paxtakor-79
3
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:30)
Chig‘atoy
4
Zomin
6
10-tur
13.06.2021 (YSH, 18:00)
Bunyodkor-Farm
0
G‘ijduvon
2
10-tur
13.06.2021 (YSH, 00:00)
Lochin
3
Jomboy
0
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Neftgazmontaj
0
Navbahor Farm
1
10-tur
12.06.2021 (SHN, 18:00)
Paxtakor-79
2
Jizzax-Bars
0
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Neftgazmontaj
2
Lochin
2
9-tur
06.06.2021 (YSH, 18:00)
Zomin
3
Jomboy
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
Navbahor Farm
1
Bunyodkor-Farm
2
9-tur
05.06.2021 (SHN, 18:00)
G‘ijduvon
4
Paxtakor-79
0
9-tur
05.06.2021 (SHN, 17:30)
Lokomotiv-BFK
4
Chig‘atoy
2

Ayollar futboli. U-16. Yirik hisoblarga boy tur

Ayollar futboli bo‘yicha 16 yoshlilar o‘rtasidagi Respublika birinchiligining 2-tur o‘yinlari bo‘lib o‘tdi. To‘qqiz uchrashuvdan oltitasida yirik hisoblar qayd etildi. Eng ko‘p gollar “Lokomotiv” va “Paxtakor” o‘yinida kuzatildi. Darvozalarga 14 ta to‘p kiritilgan bahsda maydon egalari 6:8 hisobida engildi. “Sevinch” “Mash’al” darvozasiga javobsiz 11ta gol kiritgan bo‘lsa, AGMK “Bunyodkor” darvozasini 12 bor ishg‘ol etib, o‘z darvozasi daxlsizligini saqlab qoldi.”Paxtakor” a’zosi Maxzuna Abdukarimova tur qahramoni bo‘ldi – raqib darvozasiga beshta gol kiritdi...  

 

Ayollar futboli. U-16.

2-tur. 17 iyun, payshanba

 

QO‘QON-1912 – NEFTChI – 5:0 (3:0)

Yozyavon. “Markaziy” stadion. 28 tomoshabin.

Hakamlar:  Javhir Hakimov, Maqsad Eshonjonov, Mehbariddin Abdusalomov

Nazoratchi: Aleksandr Karimov

Komissar: Ravshan Mirzakarimov

Gollar: Gulnoza Hamidova (14, 24, 27, 37), Munisxon Usmonalieva (33)

Ogohlantirish:yo‘q –yo‘q.

 

ARAL SAMALI – QIZILQUM – 7:0 (3:0)

Nukus. “Futbol mahorat maktabi” maydoni. 40 tomoshabin.

Hakamlar: Sarbinaz Baltabaeva, Manzura Mangetbaeva, Bonu Nishonboeva

Nazoratchi: Isxak Ibragimov

Komissar: Aybek Nurbaev

Gollar: Sarvinoz Matyoqubova (9), Gulruh Ozodboeva (16), Zuhra Matyoqubova (28, 34, 55), Sevinchoy Otamurotova (42), Ruxshona Rustamova (47)

Ogohlantirish: Yo‘q - Lobar Qarshiboeva (59)

Chetlatish: Lobar Qarshiboeva (60, ikkinchi sariq).

 

LOKOMOTIV – PAXTAKOR – 6:8 (4:5)

Toshkent. TTYMI stadioni. 32 tomoshabin.

Hakamlar: Kristina Borisova, Kristina Sereda, Daniil Yatsenko

Nazoratchi: Andrey Klepikov

Komissar: Alisher Fayziev

Gollar: Noila Yo‘ldosheva (6, 8), Shaxnoza Dehqonboeva (16, 21, 57, 60), E’zoza Ro‘zieva (32-o‘z darv.) – Maxzuna Abdukarimova (12, 28, 30+2, 36-pen., 45-pen.), Ekaterina Tsoy (23, 26)

Ogohlantirish: Noila Yo‘ldosheva (45) – yo‘q.

 

ANDIJON – TURON – 0:0

Xo‘jaobod. BO‘SM maydoni.

Hakamlar: Loochinbek Dolimov, Abdulhamid Abduraimov, Oyatullo Hakimov

Nazoratchi: Toir Nizomov

Komissar: Azizbek Isamutdinov

Ogohlantirish: Farangiz Abdullaeva (54) – yo‘q.

 

BUXORO – XORAZM – 0:1 (0:1)

Buxoro. “Umid” sport majmuasi. 24 tomoshabin.

Hakamlar: Shavkat Rahmatov, Habibjon Qodirov, Umidjon Lutfulloev

Nazoratchi: Bobir Qodirov

Komissar: Samandar Ibrohimov

Gol: Qunduzoy Karimova (24).

Ogohlantirish: Yo‘q – yo‘q.

 

DINAMO – SO‘G‘DIYoNA – 2:0 (1:0)

Samarqand. “Nurafshon” maydoni. 22 tomoshabin.

Hakamlar: Aziz Axtamov, Salohiddin Eshboev, Sardor Ernazarov

Nazoratchi: Xushvaqt Muxtorov

Komissar: Alisher Ahmedov

Gollar: Gulyora Mertinova (45) – Visola Mallaeva (24-o‘z darv.)

Ogohlantirish: Yo‘q – yo‘q.

 

SEVINCh – MASh’AL – 11:0 (6:0)

Qarshi. “Geolog” stadioni.32 tomoshabin.

Hakamlar: Xusnora Jumaeva, Zilola Rahmatova, Shaxlo Abilova

Nazoratchi:Shuhrat Egamberdiev

Komissar: Elbek Jo‘raev

Gollar: E’tibor Shodieva (7, 9, 34), Sitora Toshtemirova (16), Mehribon Egamberdieva (18, 59-pen.), Sevinch Boylieva (22, 52), Dilnigor Homidova (27), Samira Asatova (42), Kseniya Buntina (54)

Ogohlantirish: Sevinch Egamberdieva (54) – yo‘q.

 

AGMK – BUNYoDKOR – 12:0 (6:0)

Olmaliq. “Metallurg” stadioni. 44 tomoshabin.

Hakamlar: Mirjalol Orzidinov, Darya Snetkova, Moxira Muralieva

Nazoratchi: Ravshan Musulmonov

Komissar: Davletboy Jalimov

Gollar: Sharifa G‘opporova (3, 4), Oydinoy Turg‘unova (10, 30, 34), Asal Aminjonova (12, 37), Ruxshona Olimjonova (17), Nilufar Turg‘unboeva (42), Sevinch Xabibullaeva (44), Parizoda AVbdumalikova (50), Sevinch Rahmatullaeva (54)

Ogohlantirish: Yo‘q – yo‘q.

 

SURXON – NASAF – 0:8 (0:1)

Termiz. “Alpomish” stadioni. 47 tomoshabin.

Hakamlar: Jahongir Noraliev, Nigora Muhammadieva, Erkin Mamatmo‘minov

Nazoratchi: Yo‘q.

Komissar: Viktor Aleshnikov

Gollar: Charos Ro‘zieva (30, 39, 42, 54, 58), Xusniya Saxatdurdieva (36, 40, 44)

Ogohlantirish: Yo‘q – E’zoza Ismoilova (7).