21-tur
03.10.2021 (YSH, 18:15)
Qizilqum
-
Turon
-
21-tur
03.10.2021 (YSH, 16:00)
Surxon
-
Navbahor
-
21-tur
02.10.2021 (SHN, 18:00)
Bunyodkor
-
AGMK
-
21-tur
02.10.2021 (SHN, 15:45)
Andijon
-
So‘g‘diyona
-
21-tur
02.10.2021 (SHN, 15:30)
Mash’al
-
Nasaf
-
21-tur
01.10.2021 (JU, 18:15)
Metallurg
-
Lokomotiv
-
21-tur
01.10.2021 (JU, 16:00)
Qo‘qon-1912
-
Paxtakor
-
20-tur
27.09.2021 (DU, 19:00)
Lokomotiv
2
Mash’al
1
20-tur
27.09.2021 (DU, 19:00)
Nasaf
5
Bunyodkor
0
20-tur
26.09.2021 (YSH, 18:30)
AGMK
1
Surxon
0
20-tur
26.09.2021 (YSH, 18:30)
Navbahor
0
Qizilqum
0
20-tur
26.09.2021 (YSH, 16:15)
So‘g‘diyona
2
Metallurg
0
20-tur
25.09.2021 (SHN, 18:30)
Paxtakor
3
Turon
1
20-tur
25.09.2021 (SHN, 16:00)
Qo‘qon-1912
1
Andijon
1
19-tur
21.09.2021 (SE, 19:00)
Bunyodkor
3
Lokomotiv
2
19-tur
21.09.2021 (SE, 16:30)
Mash’al
0
So‘g‘diyona
0
19-tur
20.09.2021 (DU, 19:00)
Turon
0
Navbahor
1
19-tur
20.09.2021 (DU, 19:00)
Qizilqum
0
AGMK
0
19-tur
19.09.2021 (YSH, 18:30)
Metallurg
0
Qo‘qon-1912
1
19-tur
19.09.2021 (YSH, 16:00)
Andijon
1
Paxtakor
0
1/4 final
29.10.2021 (JU, 00:00)
So‘g‘diyona
-
Nasaf
-
1/4 final
28.10.2021 (PSH, 00:00)
Bunyodkor
-
Surxon
-
1/4 final
28.10.2021 (PSH, 00:00)
AGMK
-
Qizilqum
-
1/4 final
20.10.2021 (CH, 00:00)
Olimpik
-
Paxtakor
-
1/8 final
20.08.2021 (JU, 19:00)
So‘g‘diyona
2
Lokomotiv
1
1/8 final
20.08.2021 (JU, 19:00)
Bunyodkor
1
Navbahor
0
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 19:00)
AGMK
6
Neftchi
1
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 19:00)
Nasaf
5
Metallurg
2
1/8 final
19.08.2021 (PSH, 19:00)
Paxtakor
1
Turon
0
1/8 final
18.08.2021 (CH, 19:00)
Sho‘rtan
1
Qizilqum
2
1/8 final
18.08.2021 (CH, 19:00)
Dinamo
2
Olimpik
2
1/8 final
17.08.2021 (SE, 19:00)
Surxon
1
Mash’al
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 18:30)
Navbahor
1
Olimpik
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Neftchi
0
Qizilqum
0
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Sho‘rtan
4
Xorazm
1
3-tur
30.04.2021 (JU, 00:00)
Oqtepa
4
Zomin
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Dinamo
3
Surxon
1
3-tur
29.04.2021 (PSH, 18:45)
Metallurg
2
Qo‘qon-1912
0
3-tur
29.04.2021 (PSH, 17:00)
Nurafshon
2
G‘ijduvon
2
3-tur
29.04.2021 (PSH, 16:45)
Mash’al
2
Yangiyer
0
20-tur
07.10.2021 (PSH, 16:15)
Nurafshon
-
Neftchi
-
20-tur
06.10.2021 (CH, 18:30)
Dinamo
-
Olimpik
-
20-tur
05.10.2021 (SE, 16:15)
Xorazm
-
Aral Samali
-
20-tur
05.10.2021 (SE, 16:00)
Yangiyer
-
Sho‘rtan
-
19-tur
24.09.2021 (JU, 19:00)
Neftchi
3
Olimpik
2
19-tur
23.09.2021 (PSH, 16:30)
Nurafshon
0
Dinamo
2
19-tur
22.09.2021 (CH, 16:30)
Sho‘rtan
2
Aral Samali
2
19-tur
22.09.2021 (CH, 16:15)
Yangiyer
1
Xorazm
2
18-tur
12.09.2021 (YSH, 18:20)
Neftchi
2
Nurafshon
0
18-tur
12.09.2021 (YSH, 18:20)
Dinamo
1
Olimpik
0
18-tur
12.09.2021 (YSH, 17:15)
Xorazm
5
Yangiyer
2
17-tur
07.09.2021 (SE, 18:00)
Olimpik
1
Xorazm
1
17-tur
05.09.2021 (YSH, 17:00)
Nurafshon
1
Dinamo
1
17-tur
04.09.2021 (SHN, 16:30)
Yangiyer
2
Aral Samali
1
14-tur
29.08.2021 (YSH, 17:30)
Xorazm
0
Neftchi
3
16-tur
24.08.2021 (SE, 17:30)
Aral Samali
1
Olimpik
1
16-tur
24.08.2021 (SE, 17:15)
Sho‘rtan
1
Neftchi
4
16-tur
23.08.2021 (DU, 17:45)
Xorazm
1
Nurafshon
1
15-tur
12.08.2021 (PSH, 20:00)
Neftchi
6
Dinamo
0
15-tur
11.08.2021 (CH, 17:30)
Nurafshon
4
Aral Samali
0
20-tur
03.10.2021 (YSH, 16:00)
Lochin
-
Neftgazmontaj
-
20-tur
03.10.2021 (YSH, 16:00)
Paxtakor-79
-
G‘ijduvon
-
20-tur
03.10.2021 (YSH, 16:00)
Bunyodkor-Farm
-
Navbahor Farm
-
20-tur
03.10.2021 (YSH, 16:00)
Jomboy
-
Zomin
-
20-tur
02.10.2021 (SHN, 16:00)
Chig‘atoy
-
Lokomotiv-BFK
-
19-tur
26.09.2021 (YSH, 16:00)
Zomin
3
Lochin
0
19-tur
26.09.2021 (YSH, 16:00)
Neftgazmontaj
3
Bunyodkor-Farm
0
19-tur
25.09.2021 (SHN, 16:00)
Jizzax-Bars
1
Chig‘atoy
0
19-tur
25.09.2021 (SHN, 16:00)
Lokomotiv-BFK
1
Jomboy
2
19-tur
24.09.2021 (JU, 17:00)
Navbahor Farm
1
Paxtakor-79
1
18-tur
19.09.2021 (YSH, 16:30)
Jomboy
1
Jizzax-Bars
2
18-tur
19.09.2021 (YSH, 16:30)
Paxtakor-79
3
Neftgazmontaj
0
18-tur
19.09.2021 (YSH, 16:30)
Zomin
5
Lokomotiv-BFK
1
18-tur
19.09.2021 (YSH, 16:00)
Lochin
0
Bunyodkor-Farm
5
18-tur
18.09.2021 (SHN, 16:30)
Chig‘atoy
0
G‘ijduvon
4
17-tur
12.09.2021 (YSH, 17:30)
Navbahor Farm
1
Chig‘atoy
1
17-tur
12.09.2021 (YSH, 16:30)
Jizzax-Bars
3
Zomin
4
17-tur
12.09.2021 (YSH, 16:30)
Bunyodkor-Farm
2
Paxtakor-79
2
17-tur
11.09.2021 (SHN, 17:00)
G‘ijduvon
5
Jomboy
1
17-tur
11.09.2021 (SHN, 16:30)
Lokomotiv-BFK
3
Lochin
2

U-21. “Andijon” - “Turon” uchrashuvi o‘tkazilmadi

U-21 Birinchiligi 13-tur o‘yinlari davom ettirildi. AGMKni qabul qilgan “So‘g‘diyona” o‘z maydonida 0:1 hisobida imkoniyatni boy berdi. Mazkur yutuq olmaliqliklarning turnir jadvalidagi peshqadamlik mavqeini yanada mustahkamladi. “Paxtakor” va “Bunyodkor” jamoalari o‘yinida esa kuchlar teng keldi – 2:2. “Andijon” o‘z shahrida Yaypanning “Turon” jamoasini qabul qilishi lozim edi. Biroq o‘yin o‘tkazilmadi. Sababi, mezbonlar o‘yin bilan bog‘liq xujjatlarni taqdim etisha olmadi. Shu bois, musobaqa Reglamentiga ko‘ra maydon egalariga texnik mag‘lubiyat, yaypanliklarga esa texnik g‘alaba yozildi.

 

U-21. 13-tur.

30 iyul, juma

 

SO‘G‘DIYoNA – AGMK – 0:1 (0:1)

Jizzax. “So‘g‘diyona” klubi qarorgohi maydoni.

Hakamlar: Nayim Qosimov, Bekjon Begaliev, Sultonmurod Xojiev

Nazoratchi: Bobur Haydarov

Komissar: Shohruh Said

Gol: Sunnatillo Abdug‘aniev, 14 (0:1)

Ogohlantirishlar: Jamshid Akmalov, 16 – yo‘q.

 

PAXTAKOR – BUNYoDKOR – 2:2 (0:1)

Toshkent v. “Qibray” stadioni.

Hakamlar: Sultonmurod Abdurahmonov, Nikita Afinogenov, Rustam Tog‘aev

Nazoratchi: Marat Ismoilov

Komissar: Akmal Rahmatov

Gollar: Umarali Rahmonaliev, 45 (0:1), Asadbek Qahorjonov, 56 (0:2), Abbosbek Fayzullaev, 82 (1:2), Muhammadali O‘rinboev, 83 (2:2)

Ogohlantirishlar: Yo‘q – Siroj Bashriddinov, 90+3.

 

ANDIJON – TURON - -:+